O nas

Witam serdecznie,

W kilku zdaniach chciałbym przedstawić historię oraz strategię firmy.

W 1978 roku założyłem własną firmę związaną ze stolarstwem.

Początkowo w małym pomieszczeniu gospodarczym działałem w Tczewie pod nazwą - Zakład Stolarski Stanisław Zieliński. Produkcja mebli na zamówienie stała się moim głównym kierunkiem rozwoju. Mój upór, ciężka praca i dążenie do wysokiej jakości produkowanych mebli zaowocowała tym, że w 1982 roku pobudowałem większy zakład tuż przy domu.

Pomimo stanu wojennego, komunizmu i jego efektów rozwijałem firmę i pasję. Zdobywałem coraz większe grono klientów i ich aprobatę. Mogę powiedzieć, że „ budowałem” swoją firmę na opinii wśród mieszkańców Tczewa i okolic.

Z roku na rok powiększałem park maszynowy, zatrudniałem zdolnych i chętnych do dalszej nauki stolarzy.

Nie bałem się projektować  i produkować mebli nietypowych. Moja działalność po kilku latach rozszerzyła się na inne województwa. Wiedziałem, że dokładność jest sposobem na sukces.

W 2002 roku dołączyła do mnie moja córka-Anna. Wniosła nowe pomysły, nowoczesne projekty, młode spojrzenie na biznes.

W październiku 2011 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby firmy w Rokitkach koło Tczewa. Zmieniłem nazwę na Meble-Zieliński. Rozwijamy nadal część produkcyjną firmy stawiając na nowoczesny park maszynowy oraz tworzymy ekskluzywny salon mebli kuchennych.

Po 34 latach z dumą patrzę na efekty swojej pracy. Ogromne doświadczenie i dążenie do tego, aby nasze meble spełniały normy jakości, estetyki,  komfortu oraz odzwierciedlały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Tworzymy to, co nie każdy jest w stanie zrobić, a zadowoleni klienci są naszą inspiracją.  

Meble-Zieliński to marka i doświadczenie zawodowe ugruntowane od dwóch pokoleń.

Bardzo dobra opinia na rynku meblarskim jest naszym atutem.

Nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest zobowiązaniem i osobistą gwarancją jakości.

 

Z poważaniem,

Stanisław Zieliński