Witamy Was na nowych stronach firmy MEBLE- ZIELIŃSKI

0

Nadszedł czas na zmiany! W tym roku nasza rodzinna firma obchodzi 40 lecie swojego istnienia i z tej właśnie okazji postanowiliśmy nieco odświeżyć nasz wizerunek. Firmę MEBLE-ZIELIŃSKI zawsze charakteryzował ogromny potencjał twórczy. Klientów i Partnerów przyzwyczailiśmy już do tego, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DO ZROBIENIA. W podobnym duchu przeprowadzamy więc również naszą ”wizualną renowację”. Postawiliśmy na nowy logotyp i całkowicie nową jakość strony www. Ta odważna koncepcja wiąże się przede wszystkim z chęcią pokazania światu najważniejszych dla nas uczuć i zasad. Mamy oczywiście na myśli przepełniającą nas MIŁOŚĆ DO DREWNA oraz UCZCIWOŚĆ ale również NIEKWESTIONOWANĄ JAKOŚĆ i OGROMNE DOŚWIADCZENIE.

Firmowanie własnym nazwiskiem przedsięwzięcia trwającego już ponad 40 lat zobowiązuje…

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią naszych NIEMOŻLIWYCH mebli. Liczymy również, że polubicie nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziemy raczyć Was różnymi miłymi niespodziankami.

Już dzisiaj zapraszamy do współpracy Architektów i Projektantów Wnętrz. W najbliższym czasie podamy więcej informacji na ten temat.

Bezpośredni kontakt dla Architektów i Projektantów Wnętrz:

Maciej Zieliński

Tel. + 48 728 453 134

e-mail: m.zielinski@meble-zielinski.pl

Podobne posty

Leave a Reply