WYCENA MEBLI

0

Wycena jest najważniejszą częścią całej realizacji każdego projektu. Klienci bardzo często pytają ile kosztują meble, które można zobaczyć w naszej galerii lub na fan page’u. Musimy Was Kochani niestety bardzo rozczarować. Wycena na podstawie istniejących już mebli, które staramy się Wam na bieżąco pokazywać w social mediach i na stronie internetowej jest niestety niemożliwa .

Dlaczego?

Ponieważ meble to wbrew pozorom bardzo złożony twór.  Poza samym drewnem i rodzajem frontów mamy do czynienia również z najróżniejszymi akcesoriami meblowymi, które zależą tylko i wyłącznie od preferencji Klienta. Przykładem niech będą m. in. mechanizmy szuflad i szafek, fronty, blaty, oświetlenie ledowe czy sprzęt agd. Do tego dochodzą jeszcze rzeczywiste wymiary pomieszczeń.

Jak sami widzicie, wycena jest  bardzo złożonym procesem, na którego prawidłową realizację wpływ mają różne parametry. Dlatego bardzo Was przepraszamy ale mając na uwadze profesjonalne podejście do pracy oraz szacunek jakim Was darzymy, nie jesteśmy w stanie i nie chcemy wyceniać zrealizowanych już projektów.

Gdzieś w głowie świszczy też pytanie: „To po co je pokazujecie?” 😉

Pokazujemy Wam przede wszystkim możliwości naszego zespołu ale również trendy, które obecnie panują na rynku. Dbamy o to, aby każdy detal był idealnie zaplanowany i idealnie wykończony. Kochamy naszą pracę i robimy wszystko, aby miłość i pasja tworzenia mebli towarzyszyła nam przy każdym kolejnym projekcie.

Zapraszamy Was do bezpośredniego kontaktu: +48 668 461 224

 

Podobne posty

Leave a Reply